Forum: Zywienie owczarka niemieckiegp / karmy,dodatki i porady
 
tekila (2.50)
mężczyzna, lat 47,
Szczecin, Polska

Temat:  Wypadanie sierści
Witam mam suczkę która ma 1,5 roku od małego karmię ją Puriną ale ostatnio zdarzyło się tak że dostała parę razy Chapi suchą karmę i od ok. 2tyg zauważyłem że gubi sierść w dolnej części (głównie dolne uda) i ma trzy dziwne ranki na grzbiecie które gryzie,oczywiście odstawiłem chapi ale mam pytanko może ktoś miał z podobnymi objawami do czynienia mam nadzieję że to tylko przez te chapi.Oczywiście lece z nią do weterynarza ale lepiej coś sie dowiedzieć wcześniej.
Dodano: 4.01.2010 10:01, ostatnio
Odpowiedzi: 2   Odsłon: 2104
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA
Temat:  Wypadanie sierści
Czesc !
Przeczytalam Twoja wiadomosc chyba za pozno . Mysle, ze byles juz u lekarza ?
Z tego co wnioskuje, to jest egzema, ale nie koniecznie po zmianie karmy. Sunia mogla dostac jej na tle alergicznym .Mogla dostac jej po zupelnie czyms innym.
Czasami zdarz sie rowniez, ze dostaje sie uczulenia nawet po jedzeniu, ktore zjada juz bardzo dlugo !
Daj znac, co powiedzial wet.
Dodano: 8.01.2010 15:59
 
tekila (2.50)
mężczyzna, lat 47,
Szczecin, Polska
Temat:  Wypadanie sierści
Cześć. Tak byłem wet. powiedział po mojej opowieści że raczej tak że od pokarmu i że pokarm Chapi lub pedigripal to dość niska półka jeśli chodzi o pokarm.Dostała zastrzyk i ma jeszcze dostać dwa,ale widzę że nie gryzie się w tych miejscach i już nie traci tak sierści więc mam nadzieje że trafiona diagnoza przeze mnie jak i przez lekarza.Pozdrawiam
Dodano: 8.01.2010 16:43
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.