Forum: owczarek niemiecki w USA / roznice hodowlane
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA

Temat:  roznice
Obecnie przebywam w USA i w zwiazku z tym mam mozliwosc ogladania owczarkow niemieckich i UWAGA ! : amerykanskich owczarkow niemieckich !!!
Moim zdanie sa to dwa zupelnie rozne rasy, nie dajace sie porownac w zaden sposob .Nazwalaby te psy raczej niewyrosnietymi sarenkami, albo kojotami .
Nie chcialabym nikogo urazic, ale te psiaki nie maja nic wspolnego z owczarkiem niemieckim .
Mam znajomych , ktorzy maja takiego owczarka.Sa bardzo z niego dumni - i moze bardzo dobrze, ale to NIE JEST OWCZREK NIEMIECKI !!!!! MOze uda mi sie zrobic zdjecie kilku takich amerykanskich owczarkow z rodowodem, to wprowadze je na forum .
Dodano: 6.11.2009 16:18, ostatnio
Odpowiedzi: 2   Odsłon: 1621
 
dareczko (2.50)
mężczyzna, lat 59,
Brampton, Kanada
Temat:  roznice
a na jakiej podstawie tak piszesz czy te psy roznia sie
w zasadniczym sensie wygladu czy tez jeszcze cos innego masz na uwadze ?
ja mam owczarka z rodowodem i jest tak jak napisalas nie wyrosnieta sarenka w rodowodzie mam napisane KING GERMAN Shepherd
Dodano: 16.11.2009 1:24
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA
Temat:  roznice
Witam !
Nie chcialam nikogo urazic, ale German Shepherd to nie to samo co King Germen Shepherd . Twoj pies to mix, albo nowa rasa !!!
Nie pisze rowniez, ktory jest lepszy czy gorszy, poprostu sa to dwa rozne psy !!!
Kazdy z nas bardzo kocha swojego i bardzo dobrze .
Chcialam tylko powiedziec, ze wyglad rasy dla German Shepherd jest JEDEN i dawno juz zostal okreslony !!! Pozdrawiam.
Dodano: 16.11.2009 17:14
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.