Forum: Zywienie owczarka niemieckiegp / karmy,dodatki i porady
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA

Temat:  problem z jedzeniem
Jak siegam pamiecia, zawsze mialam i mam problem z jedzeniem mojego pupila. Kiedys Szejk, dzisiaj Axel,proszony jest do jedzenie !!! Przeciez to nie jest normalne !!! .Czy sucha karma, czy puszki, nawet gotowane mieso z ryzem i warzywami- moje psy zawsze marszcza nosy .
Moze sa na to jakies sposoby ???
Dodano: 6.11.2009 15:59, ostatnio
Odpowiedzi: 4   Odsłon: 2218
 
dareczko (2.50)
mężczyzna, lat 59,
Brampton, Kanada
Temat:  problem z jedzeniem
psy z natury wola jesc wieczorami lub jak sa dobrze wybiegane wymeczone i etc.
moj Rocki je wlasnie w takich okolicznosciach a je wlasciwie jedna karme sucha przepisana od weta (problem trawienny od urodzenia) i ja mu mieszam z karma sucha dla owczarkow wiec wychodzi to troche taniej niz mialby jesc tylko to co mu weta przepisal
a i on ma swoje dni raz je szybko a raz dwa dni jedzenie lezy wiec to jest chyba od samego psa uzaleznione jak i kiedy on chce a napewno jak pies ma duzo ruchu to i zje normalnie swoja dawke to tak jak z czlowiekiem wiecej sie ruszamy wiecej spalamy wiec pies chyba raczej tak samo a z jedzeniem innych rzeczy takich jak ryz mieso warzywa to raczej nie je tego codziennie a je raz na jakis czas i to tez moze mu nie podchodzic wiec jesli je suche czesciej niz ryz gotowany z warzywami z miesem (bialym) to moze byc dla psa malo atrakcyjnym posilkiem malo znanym lub poprostu nie smacznym
pozdrawiam
Darek
Dodano: 16.11.2009 1:11
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA
Temat:  problem z jedzeniem
Hi Darek !
Masz racje , jesli chodzi o pore jedzenia . Rowniez zauwazylam, ze moj Axel woli jesc wieczorami , niz w ciagu dnia . Ruchu ma bardzo duzo. Jet codziennie 6 razy na spacerach i to w ogromnym parku .
Ponadto, jak na naszego pupila przystalo , dostaje duzo snack'ow, , bo uczymy
malucha posluszenstwa, wiec to tez jest napweno duzy minus jesli chodzi o
jego apetyt.
Uwagi Twoje sa bardzo trafne i bardzo za nie dziekuje .
Pozdrawiam i czekam na zdjecie Twojego pupila . Asia.
Dodano: 16.11.2009 17:26
 
Endriu (2.50)
mężczyzna, lat 63,
Koczała, Polska
Temat:  problem z jedzeniem
mam 3 m-c szczeniaka ,czym najlepiej karmic tego malca tzn.sucha kama jesli tak to jakiej marki ,
Dodano: 26.11.2009 20:37
 
doboszasia (3.25)
kobieta, lat 56,
New York, USA
Temat:  problem z jedzeniem
Jesli moge doradzic, to przez okres pierwszego roku najlepiej jak gotuje sie dla owczarka .Maja bardzo delikatne jelita i lepiej znosza gotowane , niz sucha karme. Jak mieszkalam w Polsce, to przez 1,5 roku karmilam Szejka szyjami z indyka z ryzem, lub z makaronem.Duzo zachodu, ale oplacalo sie .Zreszta dla malucha podaje sie tylko biale mieso .Powinien dostac troche warzyw .W wieku 3
miesiecy to i papa z bulki i cieplego mleka tez smakuje maluchom wysmienicie .
Nie wiem natomiast jakie sa teraz suche karmy dla szczeniakow, ale Eukanuba jest napewno - a ta jest super, choc w USA propaguja teraz zdrowa zywnosc - czyli naturalna - czyli taka, ktorej pies nie chce jesc, wiec ja daje Eukanube i
wciaz kazdego dnia gotuje mojeju 8 miesiecznemu psu.
Pozdrawiam i zycze milego gotowania. Asia
Dodano: 27.11.2009 0:42
Dodaj Odpowiedź
 Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na tego posta.
Zaloguj się aby odpowiedzieć na posta lub zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie.